Вступ до ВУЗУ

Польський центр “Аспект” є офіційним представництвом десятків державних та приватних польських ВНЗ та має офіційні повноваження приймати документи абітурієнтів для зарахування. У нашому офісі ми проведемо з вами кваліфікаційну співбесіду та приймемо документи. Вам не потрібно буде їздити для цього в Польщу.
Процедура подання документів для навчання на ступені бакалавра (після школи) та магістра (після 4 курсу університету) однакова.


Навчання можна розпочати з 1 жовтня (“зимовий семестр”) та 1-16 лютого (“літній семестр”). Це відрізняється від системи освіти в Україні, адже у нас навчання у всіх ВУЗах розпочинається 1 вересня. Немає різниці: починати навчання у жовтні чи лютому. Oднак не у всіх ВУЗах та факультетах можна почати навчання з лютого. Також не скрізь є можливість проходження підготовчих курсів.

Нижче ви знайдете поетапний опис процедури зарахування до польського ВУЗу:

1) Вибір університету. Ви можете зателефонувати або прийти на консультацію до нашого офісу. Ми детально розкажемо вам про університети та спеціальності, вартість навчання, проживання в гуртожитках тощо. З нашою допомогою ви зможете обрати університет, який буде вас повністю влаштовувати як по вартості, так і по якості, перспективах роботи тощо. Ми працюємо з ВУЗами у різних містах та робимо все для того, щоб ви були задоволені своїм вибором.

2) Кваліфікаційна співбесіда ( особисто в офісі або по скайпу). Для зарахування знати польску мову не обов’язково.

2) Підписання договору. Після підписання договору ми допомагаємо вам остаточно визначитися з ВУЗом та починаємо процес зарахування.

3) Подання документів. Перелік документів у ВУЗах може трохи відрізнятися. Після обрання ВУЗу ми надаємо вам перелік необхідних документів та строки їх подачі.
Як правило документи подаються в 2 етапи: після підписання договору ви подаєте основний пакет документів, а в травні-червні додається атестат (диплом)
Документи можна подавати особисто в нашому офісі у м. Київ, нашим офіційним представникам в інших містах або надсилати нам поштою.

4) Отримання запрошення. Після отримання документів протягом кількох тижнів ми надаємо вам офіційний лист про зарахування до обраного ВУЗу.

5) Візова співбесіда. Після отримання підтвердження ми готуємо для вас пакет документів на отримання польської студентської візи. Ми надаємо вам повний супровід стосовно візової підтримки. За всі роки нашої роботи жоден із наших абітурієнтів не отримав відмови у посольстві.

6) Виїзд на навчання. Звертаємо увагу на те, що до місця навчання вам потрібно приїхати до початку семестру (1 жовтня або 1 лютого відповідно). Якщо ви не знаєте польської мови, то вам обов’язково потрібно пройти курси польської мови при своєму університеті. В такому разі вам потрібно планувати приїхати 20 серпня-1 вересня в залежності від дати початку курсів.

7) Підтримка студента протягом 1 року навчання. Ми надаємо нашим студентам інформаційну підтримку протягом 1 року навчання.Задати питання