Вступ на магістратуру

Якщо ви студент 4 курсу українського ВУЗу, зовсім скоро ви отримаєте диплом бакалавра та вам потрібно буде визначитись із подальшим вступом на магістратуру.

Більшість старшокурсників усвідомлюють, які перспективи працевлаштування їх чекають після закінчення ВУЗу.

За статистикою європейські фахівці заробляють у 3-4 рази більше, ніж їх українські колеги. Представник середнього класу у Європі має змогу купити собі житло чи автомобіль. Також рівень життя у Європі значно вищий: це і культура, і освіта та можливість вільних подорожей за кордон. Саме тому багато українських випускників вирішують продовжити навчання в Польщі. Саме Польща є найбільш лояльною до українських абітурієнтів!

Термін навчання на магістратурі складає два роки, вартість в середньому 1000 -1600 євро на рік. Вступ на магістратуру — це фактично найпростіший спосіб легально переїхати до Європи, жити та працювати на кваліфікованих посадах.

Наш польський центр “Аспект” має офіційні повноваження від багатьох престижних ВУЗів і ми зможемо вам допомогти з вибором найкращого університету та гарантуємо зарахування.

Чому краще навчатись в Польщі?

- доступна вартість навчання (не дорожче українських ВУЗів)

- диплом, дійсний в Польщі, Європі та Україні без легалізацій

- вид на проживання в Польщі одразу після вступу

- можливість легально працювати у вільний від навчання час

- підтримка ВУЗу з працевлаштуванням після випуску

- реальна перспектива подальшого проживання в Європі

Гарантії польського центру “Аспект”

- гарантований вступ до польського ВУЗу

- зарахування без іспитів

- вступ без знання польської мови на момент зарахування

- хороша статистика відкриття віз (жодної відмови нашим абітурієнтам за останні 3 роки)

- поселення в гуртожиток

- супровід під час 1 року навчання

Запрошуємо вас відвідати презентацію “Навчання в Польщі” у нашому офісі та дізнатись більше про вступ на магістратуру. Найближча презентація відбудеться 11 травня о 18-00 за адресою м. Київ, вул. Симона Петлюри 5, 3 поврех (метро Університет або Вокзальна).

Вхід безкоштовний, але за попередньою реєстрацією, тому що кількість місць обмежена. Зареєструватись можна по email poland@aspekt.kiev.ua або тел (044)235-80-87, (067)3433337, (093)7781200Задати питання