ВРОЦЛАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА

ВРОЦЛАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА

Вартість навчання:

Польськомовні програми: 2500-3000 EUR

Місто: Вроцлав

Мова навчання: польська

Напрямки:

Архітектура

Нанотехнології

Біотехнології

Телекомунікації

Телеінформатика

Інформаційні системи

Про університет:
Вроцлавська Політехніка належить до найбільших і найкращих польських технічних університетів. Лідер найпрестижніших рейтингів ВНЗ у Польщі: ІІ місце у рейтингу ВНЗ за популярністю випускників серед працедавців (Wprost 2013), ІІ місце серед технічних ВНЗ Польщі (Perspektywy 2012), І місце серед польських технічних ВНЗ в рейтингу Webometrics (січень 2013), ІІ місце серед найкращих технічних та інноваційних навчальних закладів за рейтингом Computerworld 2012.

Сучасну технологічну освіту на 12 факультетах (39 напрямках) здобувають понад 33 000 студентів. Програми навчання тісно пов’язані з науковими дослідженнями нових технологій, такими як нанотехнології, біотехнології, телекомунікації, телеінформатика і інформаційні системи.

Навчальний заклад має сучасні лабораторії, де проводяться дослідження світового рівня, співпрацює із багатьма польськими та іноземними фірмами. Вроцлавська політехніка є також навчальним закладом, який має найбільше патентів.

Диплом Вроцлавської Політехніки є надзвичайно цінним на ринку праці. Протягом останніх кількох років випускникам із технічною освітою легше працевлаштуватися. Спеціалісти ІТ і працівники сфери телекомунікації належать до найбільш оплачуваних фахівців у Вроцлаві. Навчальний заклад постійно організовує Ярмарки праці, а також підтримує бізнес-ідеї студентів через Інкубатор підприємництва. У Вроцлавській політехніці діє понад 200 наукових кіл, організацій, клубів, у тому числі і мистецьких чи спортивних.

Курси польської мови:
1 місяць — 300  EUR
2 місяці — 600 EUR

Гуртожиток:
Кімнати на 2-3-4 людини.

Реєстраційний внесок: 200 EUR

ввв ааа


Задати питання