Великопольськє Воєводство (Центр – Познань)

Великопольське Воєводство (центр – Познань) – воєводство, розташоване на заході Польщі. Займає площу 29 826,50 km². Серед усіх воєводствах Польщі посідає друге місце за площею і третє місце по населенню.  Відоме міжнародними конференціями по правовим напрямкам та високими заробітними платами у випускників Познаньських ВУЗів.

Університет Соціальноії Психології SWPS

Університет був заснований у 1996 році і зараз є одним із найкращих гуманітарних ВУЗів країни. На сьогоднішній день в університеті навчається більше 14 тис студентів на 20 факультетах у Варшіві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах. Університет має статус міжнародного і в ньому навчаються більше 200 іноземців з усього світу. При університеті діє міжнародний відділ, куди іноземні студенти можуть звернутися за допомогою та з будь-якими питаннями.

Економічний університет у Познані

У рейтингу університетів, побудованого відповідно до критерію заробітної плати випускників у перший рік після закінчення університету, Економічний Університет у Познані займає перше місце в Познані і посідає другу сходинку у Польщі.

Академія Готельної Справи та Гастрономії у Познані

Академія Готельного Бізнесу і Гастрономії в Познані була заснована в 1993 році як вузькопрофільний навчальний заклад з підготовки висококласних фахівців у своїй галузі.

Університет Банківської Справи

Найбільший Університет Банківської Справи у Польщі. Має філіали у 8 воєводствах Польщі. У цьому Воєводстві має програми MBA та Executive MBA.

School of Form

School of Form – це сучасний міжнародний дизайнерський університет, що знаходиться в Познані.


Задати питання