Варшавський Гуманітарний Університет ім. Болеслава Пруса

Варшавський Гуманітарний Університет ім. Болеслава Пруса

Вартість навчання:

Польські програми: 500-1500 EUR

Англійські програми: 3900-5300 EUR

 Місто: Варшава

Мова навчання: польська, англійська

Факультети/напрямки:

Радіо- та тележурналістика Комп’ютерна графіка в сучасних засобах масової інформації
Редагування в засобах масової інформації з елементами журналістики Культурознавство
Організація телевиробництва та режисура Культурознавство в середземноморському туризмі
Управління інформацією Мистецтво фотографії в культурі
Театрознавство и фільмознавство Комп’ютерна та дизайнерська графіка в культурі
Фотографія в сучасних засобах масової інформації Стратегія реклами та public relations
Управління малим та середнім бізнесом

Про університет:

Університет не просто так було названо на честь Болеслава Пруса( справжнє ім’я Александр Гловацкий) - відомого польського журналіста та письменника, одного з видатних представників критичного реалізму.

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса – це найкращий Університет по підготовці журналістів та працівників сфери ЗМІ. Це вузькопрофільний спеціалізований навчальний заклад, у якому викладають відомі журналісти з найпрестижніших  польских медіа –  Польського Телебачення, Польського Радіо, а також експерти в фільмовому мистецтві чи в художній фотографії.

Починаючи з першого року навчання студенти отримують практику роботи з мікрофоном, перед камерою, відео- та звукової інсталяції, а також організації концертів та культурних подій. Також студенти залучаються до створення програми “Час на культуру” на каналі АТМ Rozrywka.

Більша частина занять у студентів проходить у ATM Studio – найбільшого незалежного виробника телепрограм, кінофільмів і реклами у Польщі.

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса співпрацює з Польським Радіо та Польським Телебаченням, тому студенти мають можливість отримати там практику та стажування.

Для зацікавлених акторським мистецтво та режисурою Університет Болеслава Пруса проводить курси разом з Містровським Університетом Акторської майстерності(Mistrzowskiej Szkoły Technik Aktorskich), де студенти мають можливість відвідавати практичні заняття з акторського мистецтва, класичного таньцю, виразності мови, операторського мистецтва, отримати практику з режисерської майстерності.

Також Університет проводить творчі конкурси серед абітурієнтів, за якими вступники можуть одержати безкоштовний 1 семестр навчання і знижку на 1 семестр навчання.

Курси польської мови для абітурієнтів:

Курси перед навчанням:

50 годин — 138 Евро

800 годин — 250 Евро

Курси паралельно навчанню безкоштовні.

Гуртожиток:

Вартість проживання від 100 Евро за місяць

апр пап


Задати питання