Університети

Університет Фінансів та Управління у Варшаві

Університет Фінансів та Управління у Варшаві було засновано у 2001 році. Він готує спеціалістів за напрямками гуманітарних, економічних і правових наук та гарантує високий рівень навчання за найсучаснішими науковими методиками. Студенти можуть отримати ступені бакалавра або магістра. Навчальний заклад у своєму розпорядженні має більше 9 тисяч квадратних метрів, гуртожитки з басейном, магазином та банком. Також є спеціальний відділ, який підтримує іноземних студентів та допомагає у працевлаштуванні (по закінченні або в період навчання, для тих хто бажає поєднувати роботу і навчання).

Академія Фінансів і Бізнесу “Vistula Group”

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула — один із найкращих вузів Польщі. Був заснований як Вища Школа Економіки  і Інформатики у Варшаві у 1996 році, а в 2012 році після злиття з Академією Фінансів у Варшаві здобув ступінь Академії та отримав назву Академія Фінансів і Бізнесу Вістула. На сьогодні в Групу університетів Вістула входить 3 ВУЗи: власне Академія Фінансів і Бізнесу Вістула, Університет Туризму і Рекреації та Європейска Академія Мистецтв.

Академія Економіки у Радомі


 

Академія Економіки у Радомі була заснована 16 років тому як Унверситет економічного профілю. Кредом Університету є випуск кваліфікованих спеціалістів здатних практично застосовувати отримані знання на виробництві. Щороку Академія одержує фінансування від Міністерства Освіти у Польщі, бо реалізує освітні програми відповідно до потреб ринку. Останні 7 років студенти Академії одержують нагороди Primus Inter Pares.

Університет Екології та Менеджменту

Університет Екології та Менеджменту у Варшаві існує вже 18 років та вважається одним із кращих ВУЗів технічно-артистичного напрямку. Університет випускає інженерів, інженерів-архітекторів, магістрів-інженерів тощо. Університет має власні сучасні майстерні та лабораторії, організовує виставки робіт студентів, посідає 10 наукових кіл. Також університет є учасником міжнародної програми обміну Ерасмус і надає своїм студентам можливість провести семестр або рік у ВУЗах інших країн Європи. Для випускників діє Бюро кар’єр, яке допомагає з подальшим працевлаштуванням, проводяться ярмарки вакансій, на які запрошуються провідні роботодавці.

Університет Інженерії та Господарства у Слупську

Університет було засновано у 2003 році як Сільськогосподарський Університет. Засновниками університету є група дослідників з просторової економіки і більш широких питань розвитку сільських районів, в тому числі мульти-ресурсної моделі. Протягом існування Університет помірно розширював спеціальності та напрямки підготовки фахівців. На сьогоднішній день не має програмів обміну з Університетами ЕС, але є програми обміну з Польськими Технічними Університетами.

Колегіум Сівітас

Колегіум Сівітас — один з найкращих ВУЗів Польщі, який неодноразово посідав перше місце у рейтингу. ВУЗ було створено у 1997 році за ініціативою Польської Академії Наук. Саме цей університет першим у країні почав проводити навчання англійською мовою. Завдяки досвіду і прихильності засновників та викладачів Колегіум Сівітас заслужив репутацію кращого місця для вивчення міжнародних, соціальних і політичних дисциплін на англійській мові.

Міжнародний університет логістики і транспорту

Міжнародний Університет Логістики і Транспорту був створений у 2001 році за ініціативою Асоціації по Створенню Об’єднаного Логістичного Центру у м. Вроцлав. Це було зумовлено відсутністю у Польщі університетів, які готували б спеціалістів за спеціальністю логіст/експедитор, в той час як економіка гостро потребувала їх.

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля був заснований у 2000 році як університет для навчання фахівців у медичній сфері та оздоровчого туризму. В даний час навчає студентів на шести факультетах. Університет пропонує навчання на денному і заочномувідділеннях, в аспірантурі, також здійснюється популярне у Польщі онлайн навчання (через Інтернет).

Педагогічний університет у Кракові 

Педагогічний університет у Кракові існує вже 67 років і є першим і єдиним педагогічним університетом Польщі. Університет складається з 27 інститутів та кафедр, де пропонується 80 спеціальностей. В університеті навчається близько 20 000 студентів, у тому числі іноземні студенти. Випусники університету отримують наукові звання магістра, магістра мистецтв, інженера або бакалавра. Університет має 7 корпусів, 5 гуртожитків готельного типу, астрономічну обсерваторію. Для студентів пропонуються спортивні зали та критий басейн, діють різноманітні гуртки та спортивні секції.
 Академія морська в Гдині

Академія морська в Гдині — найбільша державна морська академія в Польщі, що продовжує традиції та є правонаступницею морської школи, яка була створена в 1920 році в Тчеві, а також морських академій в Лондоні і Саутгемптоні, Державної морської школи, Державної школи морського рибного господарства та Вищої морської школи в Гдині.

Академія Леона Козмінського

Академія Підприємництва і Управління ім. Леона Козмінського була заснована у 1993 році і на сьогодні є одним із найбільших навчальних закладів Європи. У ВУЗі 191 викладач, 5500 студентів з різних країн, які навчаються за 44 спеціальностями. В Академії можна отримати ступінь бакалавра, магістра, MBA і науковий ступінь, також є короткострокові програми для спеціалістів та керівників, курси для спеціалістів у дослідницьких центрах. Також в університеті діють програми, в рамках яких можна отримати подвійний диплом (Польщі та іншої країни Європи). При Академії діє спортивний клуб та організовуються різні спортивні заходи для студентів.

Університет Соціальноії Психології SWPS

Університет був заснований у 1996 році і зараз є одним із найкращих гуманітарних ВУЗів країни. На сьогоднішній день в університеті навчається більше 14 тис студентів на 20 факультетах у Варшіві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах. Університет має статус міжнародного і в ньому навчаються більше 200 іноземців з усього світу. При університеті діє міжнародний відділ, куди іноземні студенти можуть звернутися за допомогою та з будь-якими питаннями.

Лодзький Політехнічний Університет

 

Лодзький Політехнічний Університет заснований 1945. Спочатку тут були тільки 3 факультети: Машинобудування, електротехніки і хімії. З розвитком ВУЗу створювалися нові факультети, зараз їх 9, спеціальностей 120 і більше 20 тисяч студентів! Крім бакалаврата та магістратури, можна вступати на окремі факультети в аспірантуру та докторантуру.

Економічний Університет у Кракові

Економічний Університет у Кракові був заснований в1925році. Це найбільший економічний університет в Польщі.

Варшавський Гуманітарний Університет ім. Болеслава Пруса

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса було створено як вузькопрофільний спеціалізований навчальний заклад, у якому викладають відомі журналісти з найпрестижніших  польских медіа – Польське Телебачення, Польське Радіо, а також експерти в фільмовому мистецтві чи в художній фотографії.

Вроцлавська Політехніка

Вроцлавська Політехніка належить до найбільших і найкращих польських технічних університетів. Лідер найпрестижніших рейтингів ВНЗ у Польщі: ІІ місце у рейтингу ВНЗ за популярністю випускників серед працедавців (Wprost 2013), ІІ місце серед технічних ВНЗ Польщі (Perspektywy 2012), І місце серед польських технічних ВНЗ в рейтингу Webometrics (січень 2013), ІІ місце серед найкращих технічних та інноваційних навчальних закладів за рейтингом Computerworld 2012.

Економічний університет у Познані

У рейтингу університетів, побудованого відповідно до критерію заробітної плати випускників у перший рік після закінчення університету, Економічний Університет у Познані займає перше місце в Познані і посідає другу сходинку у Польщі.

Університет Готельної Справи та Гастрономії у Познані

Університет Готельного Бізнесу і Гастрономії в Познані був заснований в 1993 році як вузькопрофільний навчальний заклад з підготовки висококласних фахівців у своїй галузі.

Університет Економіки у Бидгощі

Після закінчення Університету Економіки в Бидгощі випускники одержують європейський диплом. Університет вважається міжнародним і бере участь у програмі міжнародного обміну Erasmus. Випускники отримують можливість стажуватися в польських і міжнародних компаніях. Так само є Study-Buddy program – польські студенти-опікуни для іноземних студентів.

Університет Мистецтва та Дизайну

Університет Мистецтв та Дизайну є одним з трьох ВНЗ у Польщі, який видає диплом магістра з мистецтва. Також в університеті можна отримати ступінь бакалавра, магістра та аспіранта, з подальшою можливістю отримання наукового ступеня доктора наук.

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові

УІТМ – це перший університет у південно-cхідній Польщі, який змінив свою систему освіти. Усі предмети поділені на три блоки: обов’язковий блок для всіх студентів, факультативний блок відносно до напрямку та факультативний блок відносно до спеціальності, в рамках якого студенти мають можливість обирати предмети.

Польсько-Японський Університет Інформаційних Технологій

Польсько-японський інститут інформаційних технологій визнано одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі серед роботодавців, студентів та ЗМІ. Інститут був заснований в 1994 році після укладення двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Особлива увага приділяється навчальним планом, який постійно переглядається і оновлюється відповідно до вимог ринку праці в Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання. Особлива увага звертається наданні практичних навичок. Завдяки чому випускники не мають проблем з пошуком роботи.

Університет Природничий у Любліні

Університет Природничий у Любліні — це сучасний університет з природничого і технічного профілю, має значні наукові досягненя і високий авторитет в суспільстві. Заснований у 1944 році. Зараз університет навчає студентів на 7 відділенях і десятках факультетів та спеціальностей. Тут також можна одержати третій ступінь (PhD) і курси професійної підготовки.

Гданський Політехнічний Університет

По рейтингу Міністерства науки і вищої освіти Польщі, Гданська Політехніка вважається другим найкращим вищим навчальним закладом країни, а відповідно до рейтингу фірми Deloitte — займає 3 місце по заробітних платах випускників.

Університет економіки “Альмамер”

Університет Економіки «Альмамер» розпочав свою освітню діяльність у 1994 р. Першими факультетами стали економіка та туризм і готельний бізнес, де здобули якісну вищу освіту сотні студентів. Навчальний заклад набув швидкого розвитку, і вже у 1998 р. відкрилися нові факультети – фізіотерапії та політології.

 Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

ВНЗ заснований у 2000 році (DNS – 1-0145-396-/Eko/2000) як університет, що вивчає на молодших медичних співробітників. В даний час навчає студентів на шести факультетах.

 Медичний університет у Любліні

Історія Медичного Університету в місті Люблін розпочинається 5 вересня 1944 року, коли було представлено проект Henrykа Raabegа щодо організації лікарського відділення. Потім у 1950 році на основі медичного та фармацевтичного відділів було створено Медичну Академію. У 2008 році Академія налічувала відділи Лікарський, Стоматологічний, Фармацевтичний, Акушерства, Фізіотерапії, Охорони здоров’я та відділення англомовного навчання. Цього ж року Академія перекваліфікувалася на Університет Медичний.

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли, який від початку свого існування – котре сягає 1944 р. – відзначається як науковий осередок на національному освітньому ринку
Академія Гуманітарно-Економічна в Лодзі

Академія Гуманітарно-Економічна в Лодзі створена у 1993 році, як приватний університет, розташований в місті Лодзь, який має шість міжміських факультетів, навчання за кількома напрямками гуманітарних наук, економічних та мистецтва.


Задати питання