Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Вартість навчання:
Польські програми: 3300-7800 PLN
Англійські програми: 1600-2000 євро
Реєстраційний внесок : 200 євро

Місто: Люблін
Мова навчання: польська, англійська

 Факультети/напрямки:

Фізіотерапія Охорона здоров’я
Косметологія Спеціальна педагогіка
Туризм та оздоровлення    Філологія

 Про університет:

ВНЗ заснований у 2000 році (DNS – 1-0145-396-/Eko/2000). В даний час навчає студентів на шести факультетах. Університет пропонує навчання на денному і заочномувідділеннях, в аспірантурі, також здійснюється популярне у Польщі онлайн навчання (через Інтернет).

У розпорядженні студентів актовий зал на 200 чоловік, кабінети фізіотерапії, кінезіотерапії, косметики, біомеханіки, масажу, хімічна лабораторія, наукові аудиторії туризму, готельної справи, гастрономії, географії та інформатики. В приміщенні вузу знаходяться рекреаційні зали: тренажерний зал, зали для аеробіки і гімнастики, спортзали для виконання загальнорозвиваючих вправ. Cтуденти мають також можливість відвідувати критий басейн і павільйон для спортивних ігор.

Університет має свою комп’ютерну мережу, яка базується на найсучасніших системах з постійним радіо- та супутниковим доступом до Інтернету, користуватися яким можна у будь-якому місці вишу.
ВНЗ має розширену карту Еразмуса, завдяки чому студенти можуть виїжджати на студенський обмін, як і практику під час канікул до країн Європейського союзу, а також до Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейну та Туреччини. Під час виїзду студенти отримують додаткову стипендію.

Студентам надається можливість користуватися багатими фондами бібліотеки супільно-природничого уніеврситету ім. Вінцента Поля (понад 20 000 томів). У приміщенні вишу знаходиться також сучасний тренажерний зал, спортивно-оздоровчі зали, затишне кафе. До послуг викладачів і студентів – паркінг на більш ніж 120 автомобілів. Супільно-природничий уніеврситет ім. Вінцента Поля в Любліні розташована на перехресті головних комунікаційних артерій міста. Завдяки цьому студенти мають зручний під’їзд як засобами міського транспорту, так і легковими автомобілями.
ВНЗ має свій Академічний центр фізіотерапії, який діє на основі контракту з Національним фондом здоров’я Польщі (NFZ). Оснащений найсучаснішим діагностичним та реабілітаційним обладнанням центр виконує роль місця для клінічних занять і студентської практики, а також є основою для наукових досліджень. Крім того, всі приміщення і обладнання вишу пристосовані для осіб з обмеженими можливостями.
Студенти вузу мають можливість вчитися і відпочивати в Освітньо-рекреаційному центрі “Зелена Школа” в Пьотравіні на березі Вісли, розташованому на відстані 60 км від Любліна і близько 15 км від мальовничого містечка Казімєж Дольни, на території Вжеловецького ландшафтного парку. Одночасно тут може комфортно відпочивати близько 50 чоловік .

Для задоволення потреб жителів регіону і студентів факультету фізіотерапії в 2010 році був введений в дію сучасний Академічний центр фізіотерапії.

Курси польської мови для підготовки абітурієнтів:
- тривають 2 тижні;
- безкоштовні, при умові реєстрації в травні та оплати навчання до кінця червня

Гуртожиток:
кімната на дві особи – 600 злотих ( з однієї особи на місяць)Задати питання