Університет Природничий у Любліні

Університет Природничий у Любліні

Вартість навчання:

Польські програми: 2000-4500 EUR

Місто: Люблін

Мова навчання: польська

Факультети:

медична ветеринарія хімія у промисловості
інженерія продуктів харчування                  товарознавство
економіка туризм та рекреація
землеробство садівництво

Про університет:

Університет Природничий у Любліні — це сучасний університет з природничого і технічного профілю, має значні наукові досягненя і високий авторитет в суспільстві. Заснований у 1944 році. Зараз університет навчає студентів на 7 відділенях і десятках факультетів та спеціальностей. Тут також можна одержати третій ступінь (PhD) і курси професійної підготовки.

Висока кваліфікація і професіоналізм викладацького складу, добре обладнані аудиторії та лабораторії, сучасні методи навчання дозволяють гарантувати освіту на найвищому рівні. Особливий наголос робиться на практиці. Студенти мають можливість брати участь у міжнародних стажуваннях (включаючи США, Нідерланди, Великобританію).

Будівлі Університету пристосовані для людей з обмеженими можливостями (ліфти, пандуси). Студенти мають відмінні умови для спортивного розвитку. Є сучасний центр спорту і дозвілля (басейн, стіна для скелелазання, тренажерний зал, аеробний зал, секції бойових мистецтв, лазня і багато інших). Активно працюють різні студентські організації та наукові кола.

Реєстраційний внесок: 200 EUR

Гуртожиток:

Університет має два власні гуртожитки. Розселення:

2 особи у кімнаті — 95  EUR за місяць

3 особи у кімнаті — по 85  EUR за місяць

ddd ппп


Задати питання