Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові

Університет інформаційних технологій та менеджменту в Жешові

Вартість навчання:

Польські програми: 1125-1250 EUR

Англійські програми: 1350-2083 EUR

 Місто: Жешув

Мова навчання: польська, англійська

Факультети/напрямки:

Економіка Інформатика
Журналістика та засоби масової інформації          Туризм та відпочинок
Громадське здоров`я Управління
Готельний менеджмент Міжнародний менеджмент
Авіаційний менеджмент

Про університет:

УІТМ – це перший університет у південно-cхідній Польщі, який змінив свою систему освіти. Усі предмети поділені на три блоки: обов’язковий блок для всіх студентів, факультативний блок відносно до напрямку та факультативний блок відносно до спеціальності, в рамках якого студенти мають можливість обирати предмети.

УІТМ відноситься до групи університетів з найбільшою кількістю іноземців у Польщі. Студенти з різних країн світу складають 20% всіх студентів. УІТМ активно співпрацює з університетами та вищими навчальними закладами в Європі, США, Канаді та Азії. Університет підписав близько 200 міжнародних угод про співпрацю. Обмін досвідом університетів з усього світу, в основному з США і Великобританії, дозволяє поліпшити процес навчання, опираючись на міжнародні стандарти.

Університет використовує найновітніші інформаційні технології для побудови сучасної системи управління навчальним закладом. Тобто студенти дистанційно можуть вирішувати свої справи без присутності в деканаті, мають доступ до фінансової інформації (терміни оплати за навчання, стипендії), а також дистанційно навчатися. УІТМ є першим навчальним закладом, котрий видав електронні студентські квитки (ЕСК).

Університет надаєможливість отримати міжнародні мовні та інформаційні сертифікати, а також сертифікати у сфері економіки та управління.

Курси польської мови для підготовки абітурієнтів:

Перед початком навчання УІТМ пропонує студентам з України обов’язкові безкоштовні двотижневі курси польської мови у Жешyві.

Гуртожиток:

Університет має різні варіанти проживання для студентів.

Одномісна кімната — 90 ЕUR

Двомісна кімната — 90-95 ЕUR

Тримісна кімната — 83-88 ЕUR

Чотиримісна кімната — 75 ЕUR

П’ятимісна кімната — 65 ЕUR

fff ппп


Задати питання