Університет “Альмамер”

Університет “Альмамер”

Вартість навчання:

Польські програми: 1460-1660 EUR

Англійські програми: 2900 EUR

Місто: Варшава

Мова навчання: польська, англійська

Факультети/напрямки: Економіка, Туризм і Рекреація, Адміністрація, Політологія, Фізіотерапія, Косметологія.

 Про університет:

Університет Економіки «Альмамер» розпочав свою освітню діяльність у 1994 р. Першими факультетами стали економіка та туризм і готельний бізнес, де здобули якісну вищу освіту сотні студентів. Навчальний заклад набув швидкого розвитку, і вже у 1998 р. відкрилися нові факультети – фізіотерапії та політології.

Університет співпрацює з провідними вузами інших країн: Uniwersytet w Muenster (Німеччина), DAAD – Німецький центр академічного обміну, Uniwersytet Banskiej Bystrzycy I Nitrze (Словаччина), ACH Management & Engligh Language – Melbourne (Австрія), Російська Міжнародна Академія Туризму (Росія) та ін. У студентів є можливість стажуватися та брати участь у різноманітних конференціях та продовжувати навчання.

При Університеті діє наукове видавництво. Кожного року видається 25 видів наукової літератури, тираж яких сягає 14 тис. примірників. В основному це підручники, результати наукових досліджень, конференцій, які в основному відбуваються у навчальному закладі: “Zeszyty naykowe”, “Bariery kulturowe w turystyce”, “Marketing uslug turystycznyh”, “Socjologia”, “Informatyka w turystyce I rekreacij”, “Etyka a polityka” тощо.

В Університеті є великий спортивний клуб. Студенти мають змогу відвідувати різноманітні спорт-гуртки та секції баскетболу, волейболу, футболу, тенісу, плавання, боротьби. Студенти беруть участь у різноманітних спортивних змаганнях та неодноразово здобували призові місця серед вузів Варшави та в цілому серед польських вузів.

Курси польської мови для підготовки абітурієнтів:

1 місяць (90 годин) — 250 Евро

2 місяці (200 годин) — 625 Евро

Гуртожиток:

Вартість проживання у двомісному номері 150 Евро

аав пап


Задати питання