Робота після закінчення

Після закінчення польського ВУЗу українці мають право працювати у Польщі на рівні з поляками. Це означає, що їм не потрібно, як іноземцям, отримувати додатковий дозвіл на роботу. Працювати можна як за спеціальністю, так і за іншим напрямком, обмежень немає.
Важливим є те, що українці при працевлаштуванні мають вагомі переваги, адже окрім своєї спеціальності, польської та англійської мови, вони ще володіють українською та російською. Багато польських підприємств мають зв’язки та філії у країнах СНД, тому на спеціалістів зі знанням таких мов є великий попит.
Польські ВУЗи часто допомагають своїм випускникам з працевлаштуванням. При ВУЗах, як правило, діють так звані “Бюро Карєр”, де можна отримати пропозиції від роботодавців, які співпрацюють з університетом. Окрім власне пропозицій, у цьому відділі також порадять випускникам як правильно скласти резюме, як пройти співбесіду, щоб отримати максимально хороше місце.

Окрім Польщі, випускники також мають право працювати і в інших країнах Європи, польські дипломи там визнаються. Багато хто зі студентів, наприклад обирає навчання саме в Польщі, тому що воно коштує дешевше, ніж скажімо в Італії, а жити та працювати їде вже в іншу країну.Задати питання