Робота під час навчання

Дуже вагомою перевагою навчання саме у Польщі є можливість для студентів офіційно працювати у вільний від навчання час. Багато європейських країн такої можливості не дають.

У Польщі працювати вважається престижним, працюють не тільки іноземці, але й студенти-поляки. Метою роботи є не тільки додатковий заробіток, але й напрацьовка досвіду для майбутного резюме. Це допомагає після закінчення ВУЗу знайти кращу та більш високооплачувану роботу.

Найчастіше студенти на початку підпрацьовують перекладачами, у кол-центрах, кафе, ресторанах тощо. Хоча декому вдається і у студентські роки влаштуватись на роботу за профілем на часткову зайнятість.

Але в будь-якому випадку навіть досвід роботи, скажімо, офіціантом, корисніший, ніж відсутність досвіду взагалі. Це покаже вашому майбутньому роботодавцю після університету, що ви вмієте працювати з людьми, пунктуальні тощо.

Однак варто пам’ятати, що принаймні перші півроку потрібно буде повноцінно освоїти мову, адаптуватись до країни та навчання, тому працювати у цей час може бути складно. Вимоги до рівня знань студентів у Польщі високі, тому досить багато часу доведеться присвячувати навчанню.Задати питання