Про нас

Компанія АСПЕКТ ТМ була заснована у 1996 році, ми працюємо на ринку України вже більше 20 років. За час нашої роботи ми допомогли тисячам молодих людей поїхати за кордон на навчання, стажування та роботу. Аспект має філії та представництва у багатьох містах України, також тісно співпрацює з університетами, молодіжними організаціями, туристичними агенціями тощо.
Один з наших основних напрямків — це навчання за кордоном. Останнім часом все більшим попитом користується навчання в Польщі. Саме тому ми виділили навчання саме в цій країні як окремий напрямок та створили при компанії Польський Центр Аспект. Ми не тільки допомагаємо українським абітурієнтам зі вступом до польських ВУЗів та отриманням візи, а й інформуємо про життя та побут в різних містах Польщі, відгуки студентів, що вже навчаються, перспективи працевлаштування та багато інших речей, які є невід’ємною частиною студентського життя. Люди різні — комусь імпонує життя у великому місті з його можливостями, а комусь більше підійде неквапливий ритм життя у невеликих містах.
Наша ціль — зробити так, щоб кожен, хто до нас звернувся, отримав те, на що очікував, та був задоволений умовами, в які потрапив. Звичайно, ми враховуємо бюджет кожного, хто до нас звернувся.
Аспект працює тільки з надійними ВУЗами, які існують вже багато років та навчаючись в яких ви можете бути впевненими у своєму майбутньому. Наші партнерські ВУЗи знаходяться по всій Польщі — у Варшаві, Кракові, Вроцлаві, Гданську та ін. З багатьма у нас є особливі умови співпраці, які, наприклад, гарантують певну кількість місць або ж місця в гуртожитку для наших абітурієнтів. Це означає, що разом з Аспектом ви можете бути впевнені в 100% зарахуванні та певних перевагах, яких не мають інші.

Як спеціалісти з багаторічним досвідом, ми якісно оформимо вам документи для вступу та для отримання візи. Аспект пишається, що за роки нашої плідної праці  жоден із наших абітурієнтів не отримав відмови у візі.

Звертайтесь — ми з радістю розповімо вам про переваги навчання в Польщі та життя в Європі!Задати питання