Поморське Воєводство (центр – Гданьськ)

Поморськє Воєводство (центр- Гданьськ) – одне з воєводств на півночі Польщі.  Площа Воєводства 18 310,34 km². Відоме Гданьським Портом та  курортами на Балтийському морі.

Університет Інженерії та Господарства у Слупську

Університет було засновано у 2003 році як Сільськогосподарський Університет. Засновниками університету є група дослідників з просторової економіки і більш широких питань розвитку сільських районів, в тому числі мульти-ресурсної моделі. Протягом існування Університет помірно розширював спеціальності та напрямки підготовки фахівців. На сьогоднішній день не має програмів обміну з Університетами ЕС, але є програми обміну з Польськими Технічними Університетами.

 Академія морська в Гдині

Академія морська в Гдині — найбільша державна морська академія в Польщі, що продовжує традиції та є правонаступницею морської школи, яка була створена в 1920 році в Тчеві, а також морських академій в Лондоні і Саутгемптоні, Державної морської школи, Державної школи морського рибного господарства та Вищої морської школи в Гдині.

Університет Соціальноії Психології SWPS

Університет був заснований у 1996 році і зараз є одним із найкращих гуманітарних ВУЗів країни. На сьогоднішній день в університеті навчається більше 14 тис студентів на 20 факультетах у Варшіві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах. Університет має статус міжнародного і в ньому навчаються більше 200 іноземців з усього світу. При університеті діє міжнародний відділ, куди іноземні студенти можуть звернутися за допомогою та з будь-якими питаннями.

Польсько-Японський Університет Інформаційних Технологій

Польсько-японський інститут інформаційних технологій визнано одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі серед роботодавців, студентів та ЗМІ. Інститут був заснований в 1994 році після укладення двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Особлива увага приділяється навчальним планом, який постійно переглядається і оновлюється відповідно до вимог ринку праці в Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання. Особлива увага звертається наданні практичних навичок. Завдяки чому випускники не мають проблем з пошуком роботи.

Гданський Політехнічний Університет

По рейтингу Міністерства науки і вищої освіти Польщі, Гданська Політехніка вважається другим найкращим вищим навчальним закладом країни, а відповідно до рейтингу фірми Deloitte — займає 3 місце по заробітних платах випускників.

Банковий Університет

Найбільший Університет Банківської Справи у Польщі. Має філіали у 8 воєводствах Польщі. У цьому Воєводстві має філіали у Гданьську та Гдині(тільки бакалавр та післядипломна освіта).


Задати питання