Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій

Польсько-Японська Академія Інформаційних Технологій

Вартість навчання:

Польські програми: 1750-3075 EUR

Англійські програми: 3200EUR

Місто: Варшава, Гданськ

Мови навчання : польська , англійська

Факультети:

Інформатика

Управління проектами

Культурологія

Графіка

Анімація

Про Академію :

Польсько-японська Академія Інформаційних Технологій визнано одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі серед роботодавців, студентів та ЗМІ.

Академія була заснована в 1994 році після укладення двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії.

Особлива увага приділяється навчальним планом, який постійно переглядається і оновлюється відповідно до вимог ринку праці в Польщі та ЄС , високим стандартам академічного викладання. Особлива увага звертається наданні практичних навичок. Завдяки чому випускники не мають проблем з пошуком роботи.

У PJАIT працюють видатні викладачі з Польщі та інших країн світу. Тут можна отримати ступінь інженера і магістра комп’ютерних наук , звання доктора технічних наук , а також можливість навчання в аспірантурі. Студенти PJАIT користуються тими ж привілеями , що студенти в державних університетах.

Основним напрямком в Академії є Інформатика, абітурієнтам пропонуються також програми на Факультеті комп’ютерних мистецтв, Факультеті дизайн інтер’єру, Факультеті інформаційного управління і Факультеті Японської культури.

Академія співпрацює з університетами Великобританії, Ірландії, Італії, Фінляндії, Іспанії, Японії, куди за програмами обміну студенти мають можливість поїхати на навчання.

Курси польської для підготовки абітурієнтів:

Академія не надає курсів польської мови. Кандидати, які бажають навчатися на польському повинні мати відповідні докази достатнього знання мови. Якщо їх немає, потрібно пройти інтерв’ю.

Для тих, хто хоче вчитися англійською мовою необхідно мати один з сертифікатів: CAE ( мінімальний бал B ), CPE, TOEFL або будь-який інший вид кваліфікації високого рівня ( В1 – В2 за шкалою CEFR ).

fgааf пссап


Задати питання