Переведення

Якщо ви на даний момент навчаєтеся у українському ВУЗі, то у вас є можливість перевестися до польського ВУЗу. Переведення можливе тільки на таку ж спеціальність, за якою ви навчаєтесь, або дуже близьку до неї.

Для переведення вам необхідно буде в університеті взяти виписку з предметами та балами згідно болонської системи та надати їх нам разом з основним пакетом документів, необхідних для зарахування.

В залежності від того, яка ваша успішність та від кількості предметів, що співпадають, університет визначить, на який курс зможе прийняти вас. Як правило, здавати академрізницю не потрібно, але якщо різниця у предметах велика — то є вірогідність, що деякі предмети все-таки потрібно буде здати. Однак великою перевагою є те, що її здавати потрібно буде не одразу при переведенні, а до кінця навчання до видачі вам диплому.

На жаль, не всі університети приймають студентів на переведення.

Ми детально вас проконсультуємо, до яких польських ВУЗів ви зможете перевестись за вашою спеціальністю, на який курс вас зарахують та чи потрібно буде здавати академрізницю.

Точна інформація про можливість переведення надається тільки індивідуально, тому що багато залежить від вашої конкретної ситуації.Задати питання