Освітні тури

Вибір майбутнього університету є важливим кроком у житті, саме тому великою популярністю користуються так звані освітні тури.

Що таке освітній тур?
Це можливість абітурієнтам та їх батькам відвідати польські університети перед тим, як зробити остаточний вибір ВУЗу. Як правило освітній тур включає відвідання 3-4 університетів.

Вартість освітніх турів
Такі тури коштують близько 200 євро з людини, ця вартість включає дорогу та проживання.

Програми освітніх турів
Освітні тури тривають орієнтовно 3-4 дні та включають відвідання 3-4 університетів, які пропонують схожі напрямки навчання (гуманітарні, економічні, технічні) та знаходяться в 1 місті. Програма передбачає відвідання корпусів університетів та гуртожитків, зустріч з представниками міжнародного відділу, а також 1 вільний день для знайомства з містом.

Проживання та харчування під час туру
З метою зробити вартість поїздки максимально доступною, пропонується проживання в готелях 2-3 зірки по кілька людей в кімнаті. Готель може бути розташований не в центрі міста, тому що протягом всієї програми учасників туру обслуговує автобус. Подорож до Польщі та назад також відбувається автобусом.
Харчування на період подорожі зазвичай не забезпечується (хоча іноді можливі сніданки, що входять у вартість проживання в готелі).Задати питання