Наші напрямки

Компанія “Аспект” з 1996 року дає молодим людям можливість працювати, навчатись та подорожувати закордоном. Наші основні напрямки на сьогодні це:

Work and Travel USA – найпопулярніша молодіжна програма культурного обміну в світі! Дає можливість студентам під час літніх канікул відвідати США. Під час програми учасники мають право працювати та подорожувати. Завдяки роботі студенти можуть відшкодувати гроші, які витратили на программу, а також трохи заробити, щоб утримувати себе в Америці, подорожувати і навіть трохи привезти додому.

Детальніше про програму можна дізнатися на нашому сайті www.WTusa.com.ua

Робота в Об’єднаних Арабських Еміратах
ОАЕ — не тільки популярний туристичний напрямок, але й країна, куди їдуть люди працювати зі всього світу. Це сучасна та високорозвинена країна. Молоді люди, які знають англійську мову, можуть поїхати працювати на 2 роки за контрактом. Ця програма має багато переваг — високі зарплати та кар’єрний ріст, безкоштовні авіаквитки, проживання, харчування. Більшість вакансій пропонуються у 5*готелях та ресторанах класу люкс, парках атракціонів, магазинах тощо.

Детальніше про програму можна дізнатися на нашому сайті www.WorkPlanet.com.ua

Робота на круїзних лайнерах
Великою популярність серед молоді користується робота на люксових круїзних лайнерах. На лайнерах зазвичай можна працювати офіціантами, барменами, стюардами/стюардесами, хаузкіперами тощо. Це можливість не тільки працювати та заробляти кошти, але й подорожувати по всьому світу!

Детальніше про програму можна дізнатися на нашому сайті www.WorkPlanet.com.uaЗадати питання