Мазовецьке Воєводство (столиця – Варшава)

Мазовецьке Воєводство (столиця – Варшава) – адміністративна частина східно-центральної Польщі займає площу  35 558,47 km². Середньомісячна заробітна плата населення у 2011 році склала 4516,23 zł.

Університет Фінансів та Управління у Варшаві

Університет Фінансів та Управління у Варшаві було засновано у 2001 році. Він готує спеціалістів за напрямками гуманітарних, економічних і правових наук та гарантує високий рівень навчання за найсучаснішими науковими методиками. Студенти можуть отримати ступені бакалавра або магістра. Навчальний заклад у своєму розпорядженні має більше 9 тисяч квадратних метрів, гуртожитки з басейном, магазином та банком. Також є спеціальний відділ, який підтримує іноземних студентів та допомагає у працевлаштуванні (по закінченні або в період навчання, для тих хто бажає поєднувати роботу і навчання).

Академія Фінансів і Бізнесу “Vistula Group”

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула — один із найкращих вузів Польщі. Був заснований як Вища Школа Економіки  і Інформатики у Варшаві у 1996 році, а в 2012 році після злиття з Академією Фінансів у Варшаві здобув ступінь Академії та отримав назву Академія Фінансів і Бізнесу Вістула. На сьогодні в Групу університетів Вістула входить 3 ВУЗи: власне Академія Фінансів і Бізнесу Вістула, Університет Туризму і Рекреації та Європейска Академія Мистецтв.

Академія Економіки у Радомі

 

Академія Економіки у Радомі була заснована 16 років тому як Унверситет економічного профілю. Кредом Університету є випуск кваліфікованих спеціалістів здатних практично застосовувати отримані знання на виробництві. Щороку Академія одержує фінансування від Міністерства Освіти у Польщі, бо реалізує освітні програми відповідно до потреб ринку. Останні 7 років студенти Академії одержують нагороди Primus Inter Pares.

Університет Екології та Менеджменту

Університет Екології та Менеджменту у Варшаві існує вже 18 років та вважається одним із кращих ВУЗів технічно-артистичного напрямку. Університет випускає інженерів, інженерів-архітекторів, магістрів-інженерів тощо. Університет має власні сучасні майстерні та лабораторії, організовує виставки робіт студентів, посідає 10 наукових кіл. Також університет є учасником міжнародної програми обміну Ерасмус і надає своїм студентам можливість провести семестр або рік у ВУЗах інших країн Європи. Для випускників діє Бюро кар’єр, яке допомагає з подальшим працевлаштуванням, проводяться ярмарки вакансій, на які запрошуються провідні роботодавці.

Колегіум Сівітас

Колегіум Сівітас — один з найкращих ВУЗів Польщі, який неодноразово посідав перше місце у рейтингу. ВУЗ було створено у 1997 році за ініціативою Польської Академії Наук. Саме цей університет першим у країні почав проводити навчання англійською мовою. Завдяки досвіду і прихильності засновників та викладачів Колегіум Сівітас заслужив репутацію кращого місця для вивчення міжнародних, соціальних і політичних дисциплін на англійській мові.

Академія Леона Козмінського

Академія Підприємництва і Управління ім. Леона Козмінського була заснована у 1993 році і на сьогодні є одним із найбільших навчальних закладів Європи. У ВУЗі 191 викладач, 5500 студентів з різних країн, які навчаються за 44 спеціальностями. В Академії можна отримати ступінь бакалавра, магістра, MBA і науковий ступінь, також є короткострокові програми для спеціалістів та керівників, курси для спеціалістів у дослідницьких центрах. Також в університеті діють програми, в рамках яких можна отримати подвійний диплом (Польщі та іншої країни Європи). При Академії діє спортивний клуб та організовуються різні спортивні заходи для студентів.

Університет Соціальноії Психології SWPS

Університет був заснований у 1996 році і зараз є одним із найкращих гуманітарних ВУЗів країни. На сьогоднішній день в університеті навчається більше 14 тис студентів на 20 факультетах у Варшіві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах. Університет має статус міжнародного і в ньому навчаються більше 200 іноземців з усього світу. При університеті діє міжнародний відділ, куди іноземні студенти можуть звернутися за допомогою та з будь-якими питаннями.

Варшавський Гуманітарний Університет ім. Болеслава Пруса

Гуманітарний університет ім. Болеслава Пруса було створено як вузькопрофільний спеціалізований навчальний заклад, у якому викладають відомі журналісти з найпрестижніших  польских медіа – Польське Телебачення, Польське Радіо, а також експерти в фільмовому мистецтві чи в художній фотографії.

Польсько-Японський Університет Інформаційних Технологій

Польсько-японський інститут інформаційних технологій визнано одним з кращих недержавних вищих навчальних закладів у Польщі серед роботодавців, студентів та ЗМІ. Інститут був заснований в 1994 році після укладення двосторонньої угоди між урядами Польщі та Японії. Особлива увага приділяється навчальним планом, який постійно переглядається і оновлюється відповідно до вимог ринку праці в Польщі та ЄС, високим стандартам академічного викладання. Особлива увага звертається наданні практичних навичок. Завдяки чому випускники не мають проблем з пошуком роботи.

Університет економіки “Альмамер”

Університет Економіки «Альмамер» розпочав свою освітню діяльність у 1994 р. Першими факультетами стали економіка та туризм і готельний бізнес, де здобули якісну вищу освіту сотні студентів. Навчальний заклад набув швидкого розвитку, і вже у 1998 р. відкрилися нові факультети – фізіотерапії та політології.


Задати питання