Любельське Воєводство (Люблін)

Любельське Воєводство (центр – Люблін) – адміністративний центр Польщи, який межує з Волинською областю України. Займає площу 25 122,49 km². Лідер за кількістю вступників з пострадянського простору. Відоме медициною та природничими науками.

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля

Університет Суспільно-Природничих Наук ім. Вінцента Поля був заснований у 2000 році як університет для навчання фахівців у медичній сфері та оздоровчого туризму. В даний час навчає студентів на шести факультетах. Університет пропонує навчання на денному і заочномувідділеннях, в аспірантурі, також здійснюється популярне у Польщі онлайн навчання (через Інтернет).

Університет Природничий у Любліні

Університет Природничий у Любліні — це сучасний університет з природничого і технічного профілю, має значні наукові досягненя і високий авторитет в суспільстві. Заснований у 1944 році. Зараз університет навчає студентів на 7 відділенях і десятках факультетів та спеціальностей. Тут також можна одержати третій ступінь (PhD) і курси професійної підготовки.

 Медичний університет у Любліні

Історія Медичного Університету в місті Люблін розпочинається 5 вересня 1944 року, коли було представлено проект Henrykа Raabegа щодо організації лікарського відділення. Потім у 1950 році на основі медичного та фармацевтичного відділів було створено Медичну Академію. У 2008 році Академія налічувала відділи Лікарський, Стоматологічний, Фармацевтичний, Акушерства, Фізіотерапії, Охорони здоров’я та відділення англомовного навчання. Цього ж року Академія перекваліфікувалася на Університет Медичний.

Університет Марії Кюрі-Склодовської в Любліні

Університет Марії Кюрі-Склодовської – це найбільший державний вищий навчальний заклад на правобережжі Вісли, який від початку свого існування – котре сягає 1944 р. – відзначається як науковий осередок на національному освітньому ринку


Задати питання