Лодзькє Воєводство (центр Лодзь)

Лодзькє Воєводство (центр Лодзь) – один з центральних адміністративних частин Польщі. Це Свого роду серце Польщі. Площа Воєводства 18 218,95 km². Воєводство відомо кіноіндустрією і текстильною промисловістю.

Лодзький Політехнічний Університет

 

Лодзький Політехнічний Університет заснований 1945. Спочатку тут були тільки 3 факультети: Машинобудування, електротехніки і хімії. З розвитком ВУЗу створювалися нові факультети, зараз їх 9, спеціальностей 120 і більше 20 тисяч студентів! Крім бакалаврата та магістратури, можна вступати на окремі факультети в аспірантуру та докторантуру.

Університет Мистецтва та Дизайну

Університет Мистецтв та Дизайну є одним з трьох ВНЗ у Польщі, який видає диплом магістра з мистецтва. Також в університеті можна отримати ступінь бакалавра, магістра та аспіранта, з подальшою можливістю отримання наукового ступеня доктора наук.

Академія Гуманітарно-Економічна в Лодзі

Академія Гуманітарно-Економічна в Лодзі створена у 1993 році, як приватний університет, розташований в місті Лодзь, який має шість міжміських факультетів, навчання за кількома напрямками гуманітарних наук, економічних та мистецтва.


Задати питання