Колегіум Сівітас
Колегіум Сівітас Колегіум Сівітас Колегіум Сівітас Колегіум Сівітас

Колегіум Сівітас

Вартість навчання:

Польські програми: 4900-6900 PLN

Англійські програми: 2000-3500 EUR

Місто: Варшава

Мова навчання: польська, англійська, комбіновані польсько-англійські програми

рарар

Факультети/напрямки:

Політологія

Міжнародні відносини

Бізнес

Соціологія

Журналістика

Про університет:

Колегіум Сівітас — один з найкращих ВУЗів Польщі, який неодноразово посідав перше місце в рейтингу. ВУЗ було створено у 1997 році за ініціативою Польської Академії Наук. Саме цей університет першим в країні почав проводити навчання англійською мовою. Завдяки досвіду і прихильності засновників та викладачів, Колегіум Сівітас заслужив репутацію кращого навчального закладу для вивчення міжнародних, соціальних і політичних дисциплін англійською мовою.

В університеті викладають кращі викладачі з Європи та всього світу, є унікальні програми одержання подвійних дипломів не тільки Польщі, а й інших країн Європи.

Університет дає своїм студентам чудові можливості не тільки для навчання, але й для різностороннього розвитку. При університеті функціонують басейн, 6 кінотеатрів, 4 театри, музей еволюції, технічний музей, концертний хол, ресторани та кафе тощо. Університет дає можливість студентами брати участь у таких видах спорту як футбол, гірські лижі, сноуборд, теніс, вітрильний спорт, аеробіка тощо.

Курси польської мови для підготовки абітурієнтів: 900 PLN за місяць

Гуртожиток:

кімната на 2 людини — 600 PLN за місяць

кімната на 3 людини — 480 PLN за місяць

ппп ааа


Задати питання