Дольношльонськє Воєводство (центр – Вроцлав)

Дольношльонськє Воєводство (центр – Вроцлав) – адміністративна одиниця на південному-заході Польщі, на кордоні з Чехією. Воєводство відоме як логістичний центр Польщі.

Академія Фінансів і Бізнесу “Vistula Group”

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула — один із найкращих вузів Польщі. Був заснований як Вища Школа Економіки  і Інформатики у Варшаві у 1996 році, а в 2012 році після злиття з Академією Фінансів у Варшаві здобув ступінь Академії та отримав назву Академія Фінансів і Бізнесу Вістула. На сьогодні в Групу університетів Вістула входить 3 ВУЗи: власне Академія Фінансів і Бізнесу Вістула, Університет Туризму і Рекреації та Європейска Академія Мистецтв.

Міжнародний університет логістики і транспорту

Міжнародний Університет Логістики і Транспорту був створений у 2001 році за ініціативою Асоціації по Створенню Об’єднаного Логістичного Центру у м. Вроцлав. Це було зумовлено відсутністю у Польщі університетів, які готували б спеціалістів за спеціальністю логіст/експедитор, в той час як економіка гостро потребувала їх. Щороку університет набирає приблизно 500 студентів. Випускники ВУЗу отримують польський та французський дипломи. Університет є єдиним недержавним ВУЗом Польщі, який пропонує навчання у магістратурі за спеціальністю Логістика. Студенти університету мають можливість пройти стажування в місцевих та міжнародних компаніях, а також за бажанням продовжують навчання у Франції.

Університет Соціальноії Психології SWPS

Університет був заснований у 1996 році і зараз є одним із найкращих гуманітарних ВУЗів країни. На сьогоднішній день в університеті навчається більше 14 тис студентів на 20 факультетах у Варшіві, Познані, Вроцлаві, Сопоті та Катовіцах. Університет має статус міжнародного і в ньому навчаються більше 200 іноземців з усього світу. При університеті діє міжнародний відділ, куди іноземні студенти можуть звернутися за допомогою та з будь-якими питаннями.

 Банковий Університет

 

 Найбільший Університет Банківської Справи у Польщі. Має філіали у 8 воєводствах Польщі. У цьому Воєводстві має програму два дипломи за 2 роки на магістратурі.


Задати питання